męskie buty ślubne

Jakie wybrać buty męskie na ślub i wesele?

Zobacz nasze rady czym powinieneś kierować się kupując buty męskie na ślub.

Innym ciekawym wyborem mogą być oksfordy z pełnego kawałka skóry (często z kurdybanu lub matowej skóry bydlęcej, ang. wholecut). Takie buty nadają się dobrze do regeneracji umożliwiając naprawę poprzez wymianę podeszew np. co rok lub dwa. Przeważnie występują w kolorach brązowym a także czarnym. Wybór oksfordów z litego kawałka skóry to także wybór na lata, który prezentuje prostotę oraz gustowność w umiarkowany i unikalny sposób. Pasują dokładnie do rodzaju obszerniejszej postury i są unikatowym elementem istoty smart casual, w którym jest możliwość nosić je również do dżinsów bądź dobrze skrojonych chinosów.

Jeśli nie chce Ci się tracić czas, aby zawiązywać sznurówki butów, możesz pomyśleć o mokasynach (od ang. loafers), które zgodnie dopełnią krój i odcień Twojego uroczystego garnituru. Jeśli przyjęcie weselne odbyłoby się na przykład na rozłożystej, złotej plaży, mokasyny na gołą stopę będą bardzo dobrym wyborem. Komfort, goła kostka, klasyczny dizajn, wspaniała linia, jak w mokasynach od Gucciego czy Bottega Veneta zapadną w pamięć wszystkim, którzy będą oglądali Wasz najważniejszy, weselny taniec.

męskie buty ślubne

elegancko i na luzie?

Planujesz ślub na jesień, kiedy liście kasztanów absorbują kolory złota i miedzi? Namyśl się w takim razie na również konserwatywne w fasonie sztyblety (od ang. boots), które jak żadne odzwierciedlą to, co Włosi znają jako sprezzatura – wyluzowaną elegancję. Jeśli tak odważny, aby rozważać o szelkach do białej koszuli w dzień Waszej uroczystości, sztyblety mogą być bardzo dobrym uzupełnieniem Twojego wyboru. Z klasycznym dodatkiem na ręce, jak na przykład , Omega Seamaster wzniecisz dyskretny zachwyt ślubnego fotografa. Rzecz oczywista warto sztyblety również rozchodzić na jeden-dwa miesiące przed ślubem, idąc na popołudniowy spacer po mieście, na koncert bądź do kina.

Stosownym wyborem będą też półbuty z ozdobnym dziurkowanym wierzchołkiem (od ang. wingtip brogues). Dziurkowanie kroczy w nich za szwem butów. Nadają się doskonale do każualowych spodni, jeśli chciałbyś takie ubrać w dniu uroczystości, a na zabawie tańczyć przy zespole Weekend w pofabrycznej hali. Pasują one doskonale do obszerniejszych tkanin takich, jak flanela, sztruks albo tweed. Tweedowy garnitur oraz półbuty z ozdobnym noskiem to niekonwencjonalne złożenie nawiązujące stylowością do mody lat 30-tych 20 w. Takie buty ślubne nigdy nie mają przesadnej ceny, gdyż ciągle odzwierciedla ona ich efektowną jakość, wykonanie, solidność i szyk. Będziesz mógł je także odnawiać oddając do rzetelnego rzemieślnika co jakiś czas, by naprawił w nich podeszwy.

Jeśli ślub zamierzasz wziąć jeden jedyny raz, butów do niego nie kupisz wiele razy, a Twój ich wybór będzie wyborem na dług czas życia razem, którego początek zobaczą zaproszeni na ślub i wesele bliscy. Pamiętaj, że zapraszasz ich każdym szczegółem, który złoży się na oprawę i elegancję tego niezwykłego dnia. Obuwie, które wybierzesz niech będą jak zaproszenie ślubne Saylove.pl, od którego zacznie się najważniejsze w swoim charakterze doznanie dla Was i dla Waszych rodziny, które bez ustanku pozostanie szczególnym wspomnieniem.

Copyright © 2018 Poradnik-ślubny.pl – Buty męskie na ślub – Artykuł: Jakie wybrać buty męskie na ślub i wesele?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *